Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8

Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8 Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 10 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://danielradcliffe.yetkin-forum.com/u244
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emma'nın Röportajı

2 posters
YazarMesaj
Ginny_Danley<3
Prenses
Ginny_Danley<3

Kadın
Kişisel İletin : Who do you think you are?
Lakap : Şeytan
Rep Puanı : 3
Rep Gücü : 786

Emma'nın Röportajı Empty
MesajKonu: Emma'nın Röportajı   Emma'nın Röportajı EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 10:27 pm

Emma Watson: ‘ Hayatıma yeni bir sayfa açtım’

O da, Harry Potter sayesinde sinema endüstrisiyle tanıştı ve kameralar onu çok sevdi. Genç kızlığa geçiş döneminde dünyaca tanınmış markaların yüzü oldu. Bir modaevine kendi imzasını taşıyan organik tasarımlar yapmaya başladı. Kısaca, en çok kazanan genç yıldızlarından biri oluverdi.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1 filminde ciddi bir oyunculuk sınavı sergileyen Emma Watson, her rolün üstesinden rahatlıkla gelebileceğinin sinyalini de verdi.

Veda filminde gösterdiği performansla dikkat çeken Emma, ‘ Hermione’yi özleyeceğim. Ama artık başka rollerde kendimi göstermek istiyorum’ diyor. Harry Potter filmlerinin çekimleri için yüksek eğitimine ara veren Emma Watson, kalan iki yıllık üniversite eğitimini biran önce bitirmek istiyor. Son altı yıldır, her yıl Harry Potter filmleri için bir araya geldiğim Emma Watson, tanıdık bir gazeteciyle konuşmanın verdiği rahatlıkla samimi açıklamalar yapıyor.

Yıllardır özenle uzattığı saçlarını biranda kısacık kestirmesinden, gelecek kaygılarına kadar değişik alanlara gidiyoruz onunla..

Emma, Harry Potter filmlerinin unutulmaz kahramanı Hermione oldun. Peki, sen bu dünyadan en çok neyi özleyeceksin?

Hermione’yi çok özleyeceğim. Arkadaşlarımı da. 10 yıl gerçekten çok uzun bir süre. Biliyorum, Harry Potter sevenleri de bizi özleyecek. Ama, her şey tadında güzel. Harry Potter hayatımın neredeyse yarısını kapladı. Müthiş bir tecrübeydi. Harry Potter ile büyüdüm. Şimdi, oyunculukta kendimi göstermek istiyorum…

Yıllardır uzun saçlarınla dikkat çekiyordun, saçlarını Harry Potter’un veda filmi öncesi kısacık kestirdin. Bunun sebebi var mıydı?

Kendimde değişiklik yapmak istedim. Bunun da en radikal yolu, saçımı kestirmekti. Üstelik kısacık. Hayatıma yeni bir sayfa açtım. Harry Potter veda ederken ben de yeni bir başlangıç yaptım.

Serinin içinde en favori filmin hangisi oldu?

Final filmi, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1 oldu. Son bölüm için şu an konuşamam. Ama, final bölümünde gerçekten oyunculuk yeteneklerimizi göstermemiz için büyük fırsat oldu. Ben kendi adıma veda filminden çok zevk aldım.

Hermione ve Emma. Çok mu farklılar? Ya da tam tersi?

Hermione ve Emma bir çok ortak özelliğe sahip. İkisi de kontrol etmeyi, organize olmayı, cesareti elden bırakmamayı seviyor. Bir de zorlukların üstesinden gelmeyi başarıyorlar.

Seni oyunculuk dışında başka işler yaparken de görecek miyiz?

Neden olmasın? Beni heyecanlandıran, farklı gelen ve yeteneklerimi kullanabileceğim projelere açığım. Bu, oyunculuk dışında herhangi başka bir şey olabilir. Mesela organik tasarımlar yapmaya başladım. Ama, henüz çok yeni.
vil_dan_iel

vil_dan_iel

Kadın
Kişisel İletin : ^^Hayal kadar yakın,Gerçek kadar uzaksın^^
Lakap : elizabeth
Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 210

Emma'nın Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Emma'nın Röportajı   Emma'nın Röportajı EmptyPtsi Ocak 03, 2011 4:37 pm

buda var redikalde yayımlanmıştı Smile
Ginny_Danley<3
Prenses
Ginny_Danley<3

Kadın
Kişisel İletin : Who do you think you are?
Lakap : Şeytan
Rep Puanı : 3
Rep Gücü : 786

Emma'nın Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Emma'nın Röportajı   Emma'nın Röportajı EmptyPtsi Ocak 03, 2011 6:31 pm

Very Happy olsunn
vil_dan_iel

vil_dan_iel

Kadın
Kişisel İletin : ^^Hayal kadar yakın,Gerçek kadar uzaksın^^
Lakap : elizabeth
Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 210

Emma'nın Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Emma'nın Röportajı   Emma'nın Röportajı EmptySalı Ocak 04, 2011 5:28 pm

ha ha ha Very Happy

Emma'nın Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emmanın Brown'daki Sınıfından Muhteşem Tepki