Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8

Daniel Radcliffe Fan Sitesi © 2oo8 Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 10 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://danielradcliffe.yetkin-forum.com/u244
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sezonu açtık

YazarMesaj
téam_eDwaRd

téam_eDwaRd

Kadın
Kişisel İletin : Bana yol vermiştin ya... Bakıyorum da sana otoban kurmuşlar...
Lakap : edward
Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 264

Sezonu açtık Empty
MesajKonu: Sezonu açtık   Sezonu açtık EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 5:44 pm

Törende, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Orhon, Voleybol Şubesi İletişim Direktörü Ali Himmetoğlu, Voleybol Şube Sportif Direktörü Orkun Darnel, Erkek Voleybol Şube Menajeri Murat Ersoy, Galatasaray Medical Park Bayan Voleybol Şube Menajeri Neslihan Keskin, Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Işık Menküer ve Galatasaray Medical Park Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Gökhan Edman hazır bulundular.

İstiklal Marşı ile açılan organizasyonun başında Yalçın Orhon bir konuşma yaptı. Orhon konuşmasında Galatasaray'ın bütün voleybol takımlarının bir arada olduğunu ve bu durumun Galatasaray'ın büyüklüğünü gözler önüne serdiğini belirtti. Büyükten küçüğe bütün takımlarımızı hazırlamak ye yetiştirmek için uğreştıklarını belirten Yalçın Orhon, "Bunları yaparken tek amacımız sportif başarıdır. Bütün arkadaşlarımın bunu çok iyi idrak etmelerini rica ediyorum" dedi. Yalçın Orhon, konuşmasının devamında, "Biz, yönetici ve idari kadro olarak başarılı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Takımlarımızın eksiklerini gidermek için çabalıyoruz. bütün takımlarımızdaki sporcularımızın da başarı için sahada sonuna kadar mücadele etmeleri gerekiyor. Bizler yatırımları yapacağız, olanakları sağlayacağız, sizler de elinizden gelen her türlü gayreti göstereceksiniz. 2010 - 2011 sezonunun başarıyla geçmesini diliyorum. Sizlere, hocalarımıza, bu aileye güveniyorum. Dolayısı ile buradaki arkadaşların antrenmanda ve sahada başarı için koşacaklarını biliyorum. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum " dedi.

Yalçın Orhon'un konuşmasının ardından erkek sporcularımız bayan sporcularımıza çiçek verdiler. Organizasyonun devamında takım fotoğrafları çekildi ve son olarak altyapı takımlarımızın yaptığı voleybol müsabakası ile sezon açılış töreni tamamlandı.

Törenden sonra görüşlerini bildiren Galatasaray Medical Park'ın yeni transferi Arzu Göllü, "2010 - 2011 sezonu hepimiz için hayırlı olsun. Galatasaray'a geldiğim için tabii ki çok mutluyum. Daha önce de Galatasaray'da beş sezon oynamıştım. O dönem de başarılı geçmişti. İnşallah bu sezon da öyle olur. Hedeflerimiz büyük. Özellikle ilk hedefimiz tabii ki ligde ilk üç sıraya yerleşmek. Ondan sonraki hedefimiz de Avrupa'da final four'a kalmak. Bu iki hedefe de ulaşacağımızı tahmin ediyorum. Hem oyuncular, hem de teknik kadro olarak çok tecrübeli bir ekip olduğumuzu düşünüyorum ve başarılı olacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Sezon öncesi düşüncelerini bizimle paylaşan Ali Peçen ise "Geçen sezonun ardından, daha güçlü bir kadroyla yeni sezona başlıyoruz. her geçen sene, her geçen gün daha ileriye giden bir voleybol şubesi görüyoruz. Bu sene çok daha iyi bir takım görecek taraftarlarımız. Bu sene tabii ki mücadele edeceğimiz güçlü takımlar var. Biz de onların içerisinde en üst sırada olmak için mücadele edeceğiz. Galatasaray'a yakışır bir oyun oynayarak iyi sonuçlar ve iyi bir derece almaya çalışacağız" dedi.
Kaynak: Galatasaray.org

Sezonu açtık
1 sayfadaki 1 sayfası